Оцінка корпоративних прав

Оціночна компанія

Корпоративні права — це права особи, частка якої визначається в статутному капіталі (майні) компанії, що проводить господарську діяльність. Дані права включають в себе повноваження на участь особи в управлінні діяльністю компанії, отриманню частини прибутку (девідентів) і активів у випадку ліквідації цієї компанії.

Оцінка корпоративних прав визначає вартість частки засновника у статутному капіталі. Якщо засновників декілька, то для визначеня частки конкретного засновника потрібно визначити вартість всієї компанії. А вартість самої компанії визначається шляхом додавання до всього її майна дебіторської заборгованості (те, що винні компанії) і віднімання кредиторської заборгованості (те, що компанія повинна повернути).

Оцінка корпоративних прав потрібна при:

  • проведенні операцій купівлі — продажу;
  • встановленні поточної ринкової вартості компанії та її активів;
  • отриманні банківського кредиту під заставу майна;
  • реорганізації, зміні форми акціонерного товариства
  • прийнятті управлінських рішень
  • вирішення майнових суперечок в судовому порядку

Вартість і терміни виконання робіт з оцінки корпоративних прав

Як вже зазначалося, щоб оцінити вартість корпоративних прав, здебільшого, потрібно оцінити майно підприємства. Тому термін виконання роботи та її вартість залежиться від характеристик кожної окремої компанії і того, що обліковується на балансі. Адже кожне підприємство унікальне, в кожного є свої специфічні якості і параметри. Тому, щоб озвучити вартість послуги “Оцінка корпоративних прав”, нам потрібно ознайомитися з балансом і звітом про доходи та витрати компанії за останній звітний період.

Експертна оцінка корпоративних прав — складний процес, який потребує спеціальних знань, кваліфікації та досвіду спеціаліста. Радимо вам відповідально підійти до вибора оцінювача. Оціночна компанія “Експерт ІН” має усі необхідні сертифікати для проведення оціночних робіт, а звіти, підготовлені нашими фахівцями є офіційними документами і мають юридичну силу. Ми маємо великий досвід в проведенні експертної оцінки корпоративних прав, тому готові провести оцінку якісно, в адекватно швидкі терміни і за прийнятною ціною.

Чому варто звернутися до нас

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки вашого майна, будуть надані безкоштовно.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Наші фахівці мають багаторічний досвід в галузі оцінки та готові виконувати найскладніші завдання. Ми проводимо кілька тисяч оцінок на рік різного майна по всій Україні.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовляючи послугу в нас, Ви не витрачатимете свій час на судові розгляди та будете впевненні, що Звіт про оцінку виготовлений у відповідності до законодавства.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Щоб оцінити ваше майно, експерти компанії приїдуть в будь-яку точку України.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою повної конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.