Оціночна компанія

Експертна оцінка
завданих збитків

Збиток – це шкода, завдана рухомому або нерухомому майну суб'єкта навмисною чи ненавмисною діяльністю іншого суб'єкта. Збитком вважається непередбачені витрати особи, право якої порушено.Окремим видом є збиток, завданий застрахованому майну стихійним лихом, природніми катаклізмами чи іншими обставинами непереборної дії. При отриманні збитку потрібно вжити відповідних заходів для максимально повної компенсації своїх витрат, домогтися якої допоможе експертна оцінка матеріальної шкоди.

Оцінка завданих збитків потрібна не лише, у випадках, коли ви постраждали внаслідок дій інших осіб. Трапляються ситуації, коли ви самі завдали збитків і постраждала особа хоче домовитися без розгляду справи у суді, проте сума компенсації, яку вона вимагає, видається значно завищеною.

Оцінка збитку при затопленні квартири та іншої нерухомості

Затоплення – один з найпоширеніших випадків завдання матеріальної шкоди майну. Причиною потопів досить часто стають несправні водопроводи (може розглядатися як страховий випадок) або недбалість сусідів. Поряд із встановленням винуватців затоплення, які повинні компенсувати матеріальні шкоду, потрібно визначити точну суму компенсації, яка б покрила усі потенційні витрати на проведення ремонту та заміну зіпсованих речей. При цьому незалежна оцінка необхідна для врегулювання суперечок до моменту судової тяганини або відшкодування збитку при розгляді справи у суді.

Оцінка збитків при затопленні потрібна у таких випадках:

 • Житлову або комерційну нерухомість затопили сусіди або фірми, розташовані поверхом вище.
 • Протік дах, розірвало трубопровід, або порушилась герметичність стіни.
 • Ви є винуватцем затоплення, проте потерпіла сторона вимагає з вас істотно завищені суми для компенсації збитків.
 • Необхідна зустрічна експертиза для захисту вашої позиції в суді.

Оцінка збитку при пожежі

Пожежа - це неконтрольоване горіння вогню, що поширюється в просторі та створює загрозу життю і здоров'ю людей, спричиняє значні матеріальні втрати. Причиною загоряння часто стають пошкодження комунікацій чи злочинна недбалість. Експертна оцінка збитку при пожежі потрібна для встановлення величини шкоди, яку було завдано нерухомості та майну, що в ній знаходиться. Джерелом компенсації отриманої шкоди може бути винуватець пожежі (фізична чи юридична особа) або страхова компанія. Якщо збиток завдано комерційній нерухомості, експерт також встановлює величину втраченого прибутку, яка спричинена неможливістю діяльності торгової будівлі, виробничого приміщення, пошкодження партії товару.
Оцінка збитків внаслідок залиття / затоплення або пожежі вимагає достатньої компетенції в процесах оцінки і глибоких знань в будівництві.

оцінка пожежі

Документи, необхідні для оцінки збитку після затоплення або пожежі:

 • Документ на нерухомість, який засвідчує право власності.
 • Технічний паспорт БТІ.
 • Акт ЖЕКу.
 • Дефектна відомість від експлуатаційної служби.
 • Документи про пожежу, видані протипожежної службою.
 • Паспорт та ідентифікаційний код для фізичних осіб.
 • Свідоцтво про реєстрацію для юридичних осіб .

Оцінка збитку авто при ДТП

Оцінка авто при дорожньо-транспортній пригоді потрібна для того, аби визначити суму завданої шкоди. Цей процес проводять не лише для оцінки матеріального збитку, але й для перевірки розміру компенсації, який вимагає потерпіла сторона і його оскарження в страховій компанії чи в суді. В більшості випадків оцінка збитку при ДТП проводить страхова компанія. Проте, не завжди ця оцінка буває коректною. Тому для встановлення реальної вартості отриманої шкоди варто звернутися за незалежною оцінкою. Висновок альтернативної експертизи може суттєво відрізнятися і страхова компанія буде зобов'язана прийняти її результати та надати встановлену компенсацію.

оцінка збитків ДТП

Чому варто звернутися до нас:

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки вашого майна, будуть надані безкоштовно.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Наші фахівці мають багаторічний досвід в галузі оцінки та готові виконувати найскладніші завдання. Ми проводимо кілька тисяч оцінок на рік різного майна по всій Україні.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовляючи послугу в нас, Ви не витрачатимете свій час на судові розгляди та будете впевненні, що Звіт про оцінку виготовлений у відповідності до законодавства.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Щоб оцінити ваше майно, експерти компанії приїдуть в будь-яку точку України.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою повної конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.