Експертна оцінка транспортних засобів

тел.: +38 (067) 232-20-22

Експерт ІН

Оціночна компанія

Наша компанія проводить такий потрібний вид оцінки, як оцінка вартості транспортних засобів, адже з цими об'єктами проводяться різноманітні угоди та фінансові операції, і в переважній більшості випадків потрібна оцінка автотранспорту з метою визначення актуальної ринкової вартості того чи іншого засобу пересування, крім того активний розвиток напрямку автокредитування та розвиток лізингових програм на сьогодні зумовлює підвищену зацікавленість в послугах з оцінки транспортних засобів і сільгосптехніки.

Оцінка транспортних засобів — комплекс досліджень із встановлення ринкової вартості автотранспорту при появі правовідношень між фізичними і юридичними особами або державою, які пов'язані з власністю, розпорядженням і використанням транспортних засобів.

Ринкова вартість транспортного засобу враховує його укомплектованість і фактичний технічний стан, термін експлуатації, величину пробігу, умови в яких він експлуатувався (зберігався). При оцінці автомобілів також використовуються різні інформаційні матеріали та доступні довідкові джерела про ціни на автомобілі.

В результаті надання послуги, замовник отримує звіт про оцінку, який в подальшому може виступати доказом в судових суперечках, а також надаватися в державні органи, нотаріусу при оформленні спадщини, страхову компанію та ін.

Оцінка транспортних засобів та спеціалізованої техніки проводиться для:

 • продажу (з метою обчислення податку з доходів фізичних осіб, військового збору у випадках визначених статтею 173 Податкового кодексу України);
 • для цілей бухгалтерського обліку (в тому числі для підтвердження реалізації автомобіля за ціною, що відповідає рівню звичайних цін (в розумінні Податкового кодексу України));
 • отримання кредиту в банку чи передачі транспортного засобу у фінансовий лізинг;
 • поділу майна подружжя в суді;
 • вступу в спадщину (для нотаріуса);
 • внесення до статутного капіталу юридичної особи;
 • підтвердження митної вартості (при розмитненні);
 • оформлення договору оренди транспортного засобу;
 • визначення розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу;
 • страхуванні транспортного засобу;
 • списання з балансу підприємства (установи, організації);
 • інші цілі.

Компанія «Експерт ІН» надає послуги з оцінки різних видів транспорту та рухомих механізмів, в тому числі:

автомобілі

Легкові автомобілі

вантажівка

Вантажні автомобілі

Автобуси

мотоцикли

Мотоцикли

будівельна техніка

Будівельна та дорожня техніка

комбайн

Сільсько- господарська техніка

Підйомно - транспортні машини

поїзд

Залізничний транспорт

Законодавче регулювання оцінки транспортних засобів:

1. Методика товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затверджена наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.11.2003 № 142/5/2092, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24.11.2003 за №1074/8395 (у редакції наказу Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.07.2009 № 1335/5/1159).

2. Національний стандарт №1 «Загальні принципи оцінки майна та майнових прав», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1440.

3. Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» від 12.07.2001 № 2658-III (зі змінами).

Для оцінки транспортних засобів та спецтехніки необхідні такі документи (інформація):

 • копія свідоцтва про реєстрацію ТЗ;
 • установчі документи власника - юридичної особи або паспорт та ідентифікаційний код власника – фізичної особи;
 • інформація про пробіг та фотографії ТЗ (робить оцінювач при огляді);
 • довідка про балансову вартість (для юридичних осіб);
 • первинні документи, що посвідчують факт придбання транспорту / спецтехніки (для юридичних осіб).

Термін проведення оцінки

Оцінка транспортних засобів (приміром автомобіля) займає 1-2 дні. Протягом цього часу фахівці компанії «Експерт ІН» здійснюють:

 • огляд авто і збір інформації щодо його функціональних характеристик;
 • аналіз ринку;
 • вибір використовуваних підходів і методів з урахуванням специфіки об’єкту оцінки;
 • обчислення вартості транспортного засобу.

Отже, якщо Вам потрібно провести оцінку транспортного засобу для певних цілей, телефонуйте до нас. В компанії "Expert IN" працюють досвідчені експерти-оцінювачі, які мають всі необхідні ліцензії на проведення оцінювальних робіт з будь-якими видами рухомого майна. Наші спеціалісти швидко і якісно виконують свою роботу і поставляться з увагою до Вашої ситуації, адже у нас присутній індивідуальний підхід і розуміння завдань нашого клієнта.

Чому варто звернутися до нас

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки вашого транспорту, надаватимуться безкоштовно.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Фахівці компанії "Експерт ІН" мають багаторічний досвід в галузі оцінки та готові виконувати найскладніші завдання. Ми проводимо кілька тисяч оцінок на рік як рухомого так і нерухомого майна .

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовлення даної послуги у нас надасть Вам гарантії, що Звіт про оцінку виготовлений у повній відповідності до чинного законодавства.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Ми маємо представництва у всіх обласних центрах України, тому Ви можете розраховувати на нашу послугу  не залежно від регіону, в якому проживаєте.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою повної конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.