Експертна оцінка ринкової вартості транспортного засобу

Компанія “Expert IN” проводить такий затребуваний вид оцінки, як оцінка транспортних засобів, адже транспортні засоби - невід'ємний атрибут сучасного комерційного, приватного та державного життя. Це призводить до того, що щодня здійснюється величезна кількість угод і операцій, які стосуються легкових і вантажних автомобілів, залізничного та водного транспорту, літаків та ін. У багатьох випадках такі операції супроводжуються незалежним експертним висновком про вартість конкретного транспортного засобу.

Оцінка транспортних засобів — комплекс досліджень із визначення ринкової вартості транспортного засобу на конкретну дату при появі правовідношень між фізичними і юридичними особами або державою, які пов'язані з власністю, розпорядженням і використанням транспортних засобів.

В результаті надання послуги, замовник отримує Звіт про оцінку, який в подальшому може надаватися в державні органи, нотаріусу при оформленні спадщини, страхову компанію та ін, а також виступати доказом в судових спорах.

Оцінка транспортних засобів та спеціалізованої техніки проводиться для:

 • продажу (з метою обчислення податку з доходів фізичних осіб, військового збору у випадках визначених статтею 173 Податкового кодексу України);
 • для цілей бухгалтерського обліку (в тому числі для підтвердження реалізації автомобіля за ціною, що відповідає рівню звичайних цін (в розумінні Податкового кодексу України));
 • отримання кредиту в банку чи передачі транспортного засобу у фінансовий лізинг ;
 • поділу майна подружжя в суді;
 • вступу в спадщину (для нотаріуса);
 • внесення до статутного капіталу юридичної особи;
 • підтвердження митної вартості (при розмитненні);
 • оформлення договору оренди транспортного засобу;
 • визначення розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу;
 • страхуванні транспортного засобу;
 • списання з балансу підприємства (установи, організації);
 • інші цілі.

Компанія «Експерт ІН» надає послуги з оцінки будь-якого транспорту та рухомих механізмів, в тому числі:

автомобілі

Легкові автомобілі

вантажівка

Вантажні автомобілі

Автобуси

мотоцикли

Мотоцикли

будівельна техніка

Будівельна та дорожня техніка

комбайн

Сільсько- господарська техніка

Підйомно - транспортні машини

поїзд

Залізничний транспорт

При оцінці автомобілів та інших транспортних засобів враховується його стан фізичний (отриманий в результаті зносу, пластичних деформацій, корозії, зміни фізико-хімічних якостей матеріалів, укомплектованість транспортного засобу, термін його експлуатації, величини пробігу, умов, в яких він використовувався) і моральний (фактори досягнень науково-технічного прогресу, державні обмеження, імпорт, товарні ринки, зняття з виробництва транспортних засобів, закінчення виробництва запчастин). Також використовуються різні інформаційні матеріали та доступні джерела інформації щодо цін на дані транспортні засоби.

Законодавче регулювання оцінки транспортних засобів:

1. Методика товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затверджена наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.11.2003 № 142/5/2092, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24.11.2003 за №1074/8395 (у редакції наказу Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.07.2009 № 1335/5/1159)

2. Національний стандарт №1 «Загальні принципи оцінки майна та майнових прав», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1440.

3. Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» від 12.07.2001 № 2658-III (зі змінами).

Для оцінки транспортних засобів та спецтехніки необхідні такі документи (інформація):

 • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
 • установчі документи власника - юридичної особи або паспорт та ідентифікаційний код власника – фізичної особи;
 • інформація про пробіг (термін експлуатації) та фотографії транспортного засобу (робить оцінювач при огляді);
 • довідка про балансову вартість (для юридичних осіб);
 • первинні документи, що посвідчують факт придбання транспорту/спецтехніки (для юридичних осіб).

Термін проведення оцінки

Оцінка транспортних засобів займає 1-2 дні. Протягом цього часу фахівці компанії «Експерт ІН» здійснюють:

 • огляд транспорту і збір інформації по його функціональних характеристиках;
 • аналіз ринку;
 • вибір використовуваних підходів і методів з урахуванням специфіки об’єкту оцінки;
 • обчислення вартості транспортного засобу.

Замовити оцінку транспортного засобу

Якщо Вам потрібно оцінити транспортний засіб, звертайтесь в компанію "Експерт ІН". Наші фахівці проведуть об'єктивну експертизу вартості транспортного засобу в необхідних цілях. Якщо у Вас виникли питання, телефонуйте за контактним номером +38 (067) 232-20-22  і ми надамо усі необхідні відповіді!

Чому варто звернутися до нас

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Фахівці компанії "Експерт ІН" мають багаторічний досвід в галузі оцінки та готові виконувати найскладніші завдання. Ми проводимо кілька тисяч оцінок на рік як рухомого так і нерухомого майна .

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовлення даної послуги у нас надасть Вам гарантії, що Звіт про оцінку виготовлений у повній відповідності до чинного законодавства.

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки вашого транспорту, надаватимуться безкоштовно.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Ми маємо представництва у всіх обласних центрах України, тому Ви можете розраховувати на нашу послугу  не залежно від регіону, в якому проживаєте.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою повної конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.