Оцінка транспортних засобів

ЕКСПЕРТ ІН

Оціночна компанія

Тел.: +38 (067) 232 20 22

Експертна оцінка ринкової вартості транспортного засобу

Оціночна компанія “Expert IN” проводить такий затребуваний вид оцінки, як оцінка транспортних засобів, адже транспортні засоби - невід'ємний атрибут сучасного державного, комерційного та приватного життя. Це призводить до того, що кожного дня здійснюється величезна кількість угод і операцій, які стосуються легкових і вантажних автомобілів, залізничного та водного транспорту, сільськогосподарської та будівельної техніки і т. п. У багатьох випадках такі операції повинні супроводжуватися незалежним експертним висновком про вартість транспортного засобу.

Оцінка транспортних засобів — комплекс досліджень із визначення ринкової вартості транспортного засобу на конкретну дату при появі правовідношень між фізичними і юридичними особами або державою, які пов'язані з власністю, розпорядженням і використанням транспортних засобів.

В результаті надання послуги замовник отримує Звіт про оцінку транспортного засобу, який виготовлений у повній відповідності до чинного законодавства, є офіційним документом, що має юридичну силу і в подальшому може використовуватися для цілей бухобліку підприємства, надаватися в державні органи, нотаріусу при оформленні правочинів з транспортними засобами, в страхову компанію, а також виступати доказом в судових спорах.

Щоб замовити експертну оцінку транспортних засобів та отримати консультацію експерта, телефонуйте за номером +38 (067) 232 20 22

Оцінка транспортних засобів та спеціалізованої техніки проводиться для:

 • продажу (з метою обчислення податку з доходів фізичних осіб, військового збору у випадках визначених статтею 173 Податкового кодексу України);
 • для цілей бухгалтерського обліку (в тому числі для підтвердження реалізації автомобіля за ціною, що відповідає рівню звичайних цін (в розумінні Податкового кодексу України));
 • отримання кредиту в банку чи передачі транспортного засобу у фінансовий лізинг ;
 • поділу майна подружжя в суді;
 • вступу в спадщину (для нотаріуса);
 • внесення до статутного капіталу юридичної особи;
 • підтвердження митної вартості (при розмитненні);
 • оформлення договору оренди транспортного засобу;
 • визначення розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу;
 • страхуванні транспортного засобу;
 • списання з балансу підприємства (установи, організації);
 • інші цілі.

Проводимо оцінку будь-якого транспортного засобу та рухомих механізмів, в тому числі:

автомобілі

Легкові автомобілі

вантажівка

Вантажні автомобілі

Автобуси

мотоцикли

Мотоцикли

будівельна техніка

Будівельна та дорожня техніка

комбайн

Сільсько- господарська техніка

Підйомно - транспортні машини

поїзд

Залізничний транспорт

При оцінці автомобілів та інших транспортних засобів враховується його стан фізичний (отриманий в результаті зносу, пластичних деформацій, корозії, зміни фізико-хімічних якостей матеріалів, укомплектованість транспортного засобу, термін його експлуатації, величини пробігу, умов, в яких він використовувався) і моральний (фактори досягнень науково-технічного прогресу, державні обмеження, імпорт, товарні ринки, зняття з виробництва транспортних засобів, закінчення виробництва запчастин). Також використовуються різні інформаційні матеріали та доступні джерела інформації щодо цін на дані транспортні засоби.

Законодавче регулювання оцінки транспортних засобів:

1. Методика товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, затверджена наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.11.2003 № 142/5/2092, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24.11.2003 за №1074/8395 (у редакції наказу Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.07.2009 № 1335/5/1159)

2. Національний стандарт №1 «Загальні принципи оцінки майна та майнових прав», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1440.

3. Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» від 12.07.2001 № 2658-III (зі змінами).

Для оцінки транспортних засобів та спецтехніки необхідні такі документи (інформація):

 • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
 • установчі документи власника - юридичної особи або паспорт та ідентифікаційний код власника – фізичної особи;
 • інформація про пробіг (термін експлуатації);
 • фотографії транспортного засобу (робить оцінювач при огляді або замовник оцінки ТЗ (за домовленістю));
 • довідка про балансову вартість (для юридичних осіб);
 • первинні документи, що посвідчують факт придбання транспорту/спецтехніки (для юридичних осіб).

Терміни та етапи проведення оцінки ТЗ

Оцінка транспортного засобу займає 1-2 дні, в залежності від складності об'єкта оцінки і рівня завантаженості компанії. Протягом цього часу наші експерти здійснюють:

 • вивчення документації і збір інформації по характеристиках транспортного засобу;
 • огляд транспорту (можливий по фото, які надасть замовник оцінки);
 • аналіз ринку;
 • вибір використовуваних підходів і методів з урахуванням специфіки об’єкта оцінки;
 • обчислення вартості транспортного засобу;
 • складання звіту про оцінку транспортного засобу та узгодження результатів оцінки із замовником.

Замовити оцінку транспортного засобу

Експертна оцінка транспортного засобу - один з профілів діяльності оціночної компанії "Експерт ІН". Ми давно працюємо в даній сфері і маємо великий досвід і хорошу репутацію. Тому, якщо Вам потрібно оцінити транспортний засіб, звертайтесь до нас. Наші фахівці проведуть об'єктивну експертизу вартості транспортного засобу в необхідних Вам цілях і складуть експертний висновок про вартість транспортного засобу.

Щоб замовити експертну оцінку ринкової вартості транспортних засобів чи отримати консультацію експерта, телефонуйте за номером +38(067)232-20-22 і ми відповімо на всі питання, які Вас цікавлять!

Чому варто звернутися до нас

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Фахівці компанії "Експерт ІН" мають багаторічний досвід в галузі оцінки та готові виконувати найскладніші завдання. Ми проводимо кілька тисяч оцінок на рік як рухомого так і нерухомого майна .

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовлення даної послуги у нас надасть Вам гарантії, що Звіт про оцінку виготовлений у повній відповідності до чинного законодавства.

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки Вашого транспорту, надаватимуться безкоштовно.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб Ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Оціночна компанія "Експерт ІН" має представництва у всіх* обласних центрах України

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою повної конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.