Відгуки наших клієнтів

25
Коментарі

  Підписатися  
новіші старіші найбільш підтримувані
Повідомити
Валерій Михайлович

Замовляв оцінку будинку і землі на Вінничині для нотаріуса. Мою нерухомість оцінили адекватно, в нотаріуса щодо оцінки питань не було. В цілому дуже ввічливе обслуговування і зрозуміло пояснюють всі моменти, крім того допомогли розібратися з моїми документами на землю. Щиро вам вдячний!

Николай

Компания с настоящими профессионалами. Все подробно объяснили по телефону. Мой срочный заказ сделали день в день. Я очень доволен уровнем обслуживания.

Марія Пилипчук

Робили в ЕКСПЕРТ ІН оцінку квартири. Послугою залишилися задоволені. Все зробили швидко і якісно. Буду рекомендувати знайомим.

Ірина Василівна

Дуже зручний сервіс оцінки майна. Скористалася можливістю самостійно сфотографувати об’єкт, при тому не потрібно витрачати час і домовлятися щодо виїзду фотографа. Документи також завантажила віддалено. Звіт отримала в заявлені терміни – спочатку в електронній формі поштою, а потім роздрукований забрала на Новій пошті.

Тарас Березовський

Приємне спілкування, доступна ціна, якість роботи – це те, що мені найбільше сподобалось і заради чого я ще раз обов’язково сюди звернуся у випадку необхідності проведення експертної оцінки!

Олексій

Сьогодні був в офісі компанії, там досить хороша атмосфера і привітні співробітники. Разом зі звітами отримав ще й корисну інформацію )

Ростислав Коваль

Не пошкодував, що вибрав саме цю оціночну компанію! Все зробили чітко, кваліфіковано і на моє прохання в той самий день. Експертний висновок про оцінку квартири повністю відповідає вимогам банку, який прийняв його з першого разу без будь-яких зауважень.

Тетяна

Скористалася послугою оцінки нерухомості при купівлі. Спеціаліст компанії мене проконсультував, відповів на всі питання і в результаті здійснили експертну оцінку. Ціна послуги середня на ринку, дешевше шукати я вже не хотіла, щоб потім щось не вилізло.

Гірняк Петро Андрійович

Наша співпраця з Експерт ІН залишила дуже приємні враження. Всі завдання, поставлені перед компанією, були успішно здійснені, а зобов’язання, взяті фірмою за договорами, виконані в повному обсязі. Сподіваємося на подальшу співпрацю і рекомендуємо Експерт ІН як надійного партнера.

Ростислав Боднар

Необхідний був документ про експертну оцінку виробничого обладнання для застави в банку. Хлопці з компанії чітко пояснили які документи для цього потрібні, вартість послуги і скільки часу займе сама робота. Оцінку зробили у визначений термін. Грамотно і компетентно вирішили всі питання.

Степан

Оцінювачі працюють професійно. Недоліків в роботі не помітив: все добре пояснюють, передзвонять у разі потреби. Можна спокійно звертатись за оцінкою

Генадій Олександрович

Проводили оцінку частки засновника під час виходу зі складу ТОВ. Зауважу, що якість експертного висновку та увага до нюансів в цьому напрямку на належному високому рівні. Досвідчені експерти цієї компанії мають всі необхідні дозволи для проведення даного виду оцінки. Переговори вів п. Роман, велике йому спасибі за розуміння і фаховість.

Анжела Петровна

Очень классная компания, Мне она сразу понравилась и вызвала доверие! Работают уверено, качественно, надежно и главное не дорого!

Дмитро і Катерина Лісовські

Продавали квартиру, потрібна була незалежна оцінка. Хоч в нашого ріелтора був якийсь свій оцінювач, ми все ж звернулися в Експерт ІН, так як вже з ними мали справу ще в 2017 р. і в нас тоді залишилися приємні враження від якості надання послуг цією компанією. От і цього разу все пройшло добре. Якщо ще буде потрібна оцінка майна, звертатимемось сюди!

Григорій Януш

Компанія підготувала звіт про оцінку швидко і якісно. Врахували побажання щодо умов договору. На мої питання співробітники відповідали компетентно, тому я можу рекомендувати цю компанію для оцінки майна!

Ковтун Валерій Степанович

Оцінка транспортних засобів, яка була потрібна нашому Агрохолдингу для прийняття управлінських рішень, здійснена на високому рівні. Вартість техніки в звітах про оцінку є адекватною і обгрунтованою. Терміни також були дотримані. Вдячні Вам за професіоналізм та відповідальність. Маємо надію, що ми з Вами і в подальшому працюватимемо в такому ж ритмі.

Володимир Терещук

Звертався за оцінкою земельної ділянки. Можу сказати, що залишився задоволений. Оцінювач дуже відповідальний і пунктуальний. Робота була виконана в обіцяний строк. Ціна адекватна – як самої землі, так і послуги.

Катерина Іванівна

Виникла необхідність оцінки будівлі для бухгалтерського обліку. Експерти здійснили оцінку протягом трьох днів. В результаті я отримала якісний звіт, який відповідає всім вимогам законодавства України. Тому рекомендую Експерт ІН – це швидко, якісно і зручно!

Михайло Андрійович

З даною оціночною фірмою я знайомий більше 5 років. Знаю, що сьогодні “ЕКСПЕРТ ІН” займається різними видами оцінки: нерухомості (житлової, заміської, комерційної), автотранспорту, акцій ї і т. д. і т. п. Колектив оцінювачів, на мій погляд, прекрасно справляється зі своїми обов’язками. Звіт про оцінку квартири мені обіцяли виконати протягом двох робочих днів (після огляду квартири). І дійсно-все виконали до обіцяного терміну. Також зазначу, що вартість послуги досить демократична. За підготовку звіту для Ощадбанку (в двох примірниках, з кольоровими фотографіями) з мене взяли 800 грн. На мій погляд, це прийнятно. Загалом, дана оціночна організація мене порадувала. Буду далі звертатися до неї… Більше

Тетяна

Замовляла оцінку землі для операцій в нотаріуса. Дуже радію що зустрілась з професіоналами своєї справи. Була дуже приємно здивована за оцінку. Все було виконано на вищому рівні. Дуже доступно і тактовно отримала консультацію і пояснення щодо своєї ситуації. Вчасно отримала свої документи, як було домовлено. Рекомендую.Швидко Якісно та Професійно. Дуже задоволена що звернулася до Вас.