Експертна оцінка автомобіля

ЕКСПЕРТ ІН

Оціночна компанія

Тел.: +38(067)232-20-22

Оцінка вартості авто

Незалежна оцінка автомобіля - це послуга, спрямована на оцінку стану транспортного засобу та визначення його реальної ринкової вартості. Фактично завданням експерта-оцінювача в даному випадку є відповідь на питання - скільки коштує машина з урахуванням її технічного стану та існуючої ринкової кон'юнктури.

Компанія "Експерт ІН" надає професійні послуги в сфері оцінки рухомого майна, в тому числі експертну оцінку колісних транспортних засобів.  Результатом проведених робіт є Звіт про оцінку, який виконаний відповідно до чинного законодавства і національних стандартів оцінки, тому є офіційним документом і має повну юридичну силу.

Щоб замовити оцінку автомобіля та отримати консультацію експерта - телефонуйте за номером +38 (067) 232-20-22

Ринкова вартість автомобіля

Ринкова вартість авто - це ціна, за якою транспортний засіб може бути реалізований на регіональному ринку. Ринкова ціна формується з урахуванням бажання власника оперативно продати автомобіль. Ринкова ціна повинна відображати реальний стан речей, тобто бути конкурентоздатною. В більшості випадків, власник прагне реалізувати своє авто за якнайвищою ціною, але фахівець відповідає за якість експертизи транспортного засобу, для того, щоб ця вартість виявилася збалансованою і адекватною. Він аналізує пробіг машини, рік її випуску, марку і модель, об'єм і потужність двигуна, комплектацію транспортного засобу, наявність або відсутність додаткових опцій. Крім того, в обов'язки оцінювача входить визначення ліквідності автомобіля - іншими словами, рівень його затребуваності на ринку в даний момент. Ринкова оцінка не є об'єктивної по відношенню до фактичної вартості машини, адже ринок постійно диктує свої правила. Популярні моделі на піку затребуваності можуть реалізовуватися за завищеними цінами, а непотрібні транспортні засоби купуються зі знижками або дисконтом.

оцінка авто

Оцінка машини при купівлі-продажі

Незалежна оцінка автомобіля для продажу є одним з поширених видів автоекспертизи. Необхідність в ній виникає в тих випадках, коли власник має намір продати свою машину, але важко з визначенням оптимальної ціни. Вирішити це завдання і дозволяє оцінка ринкової вартості автомобіля для продажу. Досвідчений експерт визначає стан машини, вивчає рівень попиту і діючі на вторинному ринку на даний момент ціни.

Експертна оцінка автомобіля для продажу, виконана кваліфікованим фахівцем, допоможе не тільки отримати оптимальну ціну за ваш транспортний засіб, але і продати його максимально швидко.

Порядок і правила проведення оцінки авто

Після отримання відповідей на усі питання можна підписувати договір. Також необхідно підготувати невеликий пакет документів. Щоб зрозуміти скільки коштує автомобіль, оцінювач проводить огляд транспортного засобу (в деяких випадках огляд можна здійснити по фото, які підготовлює замовник). При цьому експерт повинен уважно оглянути авто, поставити питання власникові і записати для себе важливі дані. Сама процедура оцінки займає 1-2 дні, при цьому більшу частину часу експерт присвячує пошуку і аналізу інформації.

 

Що може вплинути на кінцевий показник?

Базова вартість вираховується виходячи з марки, моделі і року виготовлення машини. Надалі оцінювач може міняти ціну у більшу або меншу сторону, виходячи із зовнішніх і внутрішніх чинників. Зовнішні чинники - це те, що відбувається на ринку в даний момент.  Тут має значення затребуваність конкретної марки, репутація автомобіля, популярність виробника серед українців. Внутрішні чинники - стан транспортного засобу і його особливості:  потужність двигуна, пробіг, набір опцій, переобладнання, технічна справність, пошкодження кузова, наявність додаткового устаткування і т. д.

Для оцінки автомобілів необхідні такі документи (інформація):

  • копія свідоцтва про реєстрацію авто;
  • установчі документи власника - юридичної особи або паспорт та ідентифікаційний код власника – фізичної особи;
  • інформація про пробіг та фотографії авто - робить оцінювач при огляді або власник (за домовленістю);
  • довідка про балансову вартість (для юридичних осіб);
  • первинні документи, що посвідчують факт придбання автомобіля (для юридичних осіб).

Замовити експертну оцінку автомобіля

Оцінка ринкової вартості автомобіля - досить важлива річ при його купівлі або продажі. Якщо прикинути ціну неправильно, то можна втратити гроші (якщо продати авто занадто дешево, чи купити занадто дорого) або час (намагатися довго продавати авто за необгрунтованою ціною).

Тому, щоб максимально точно оцінити вартість авто, звертайтесь до нас - професійних оцінювачів. Ми готові швидко та якісно провести відповідні роботи за прийнятними цінами.

Щоб замовити оцінку автомобіля та отримати консультацію експерта, телефонуйте за номером +38(067)232-20-22