Експертна оцінка майна у Львові

ЕКСПЕРТ ІН

Оціночна компанія

Тел.: +38 (067) 232-20-22

Незалежна (експертна) оцінка майна і майнових прав

Експертна оцінка майна - один з необхідних кроків при операціях з рухомим і нерухомим майном. Оцінкою майна називається процес визначення вартості майна, майнових і немайнових прав, нематеріальних активів і бізнесу на дату оцінки відповідно до процедури, встановленої нормативно-правовими актами і є результатом діяльності суб'єкта оціночної діяльності (незалежного оцінювача).

У більшості випадків оцінка вартості майна необхідна відповідно до Закону України Про оцінку майна. Експертна оцінка проводиться в багатьох випадках (повний перелік випадків, коли необхідна обов'язкова оцінка власності поданий в Законі Про оцінку майна), проте найчастіше експертна (незалежна) оцінка пересічним громадянам потрібна в декількох випадках: коли набувається майно, за рішенням суду або при оцінці збитку, нанесеного майну.

Також доволі часто експертна оцінка буває потрібною банками при видачі кредитів. Зазвичай банки рекомендують замовляти оцінку у незалежного експерта (хоча деякі банки мають і власних оцінювачів в штаті), так як незалежна експертна оцінка майна є гарантією того, що майно коштує саме ту кількість грошей, яку зазначено в звіті. Поклавши відповідальність на оцінювача, банк прагне максимально зменшити ризики при видачі кредиту.

Результатом роботи оцінювача є експертний висновок - звіт про незалежну оцінку, що представляє собою письмовий документ, який відповідає всім вимогам і нормам чинного законодавства та стандартам незалежної оцінки, є зрозумілим і доступним чином відображає хід процесу оцінки і містить в собі використані оцінювачем вихідні дані, їх аналіз, висновки і підсумкову величину вартості об’єкта оцінки.

Основні види послуг, які ми надаємо в сфері експертної оцінки

У яких випадках потрібно проводити незалежну експертну оцінку?

 • здійснення операцій купівлі-продажу;
 • оподаткування майна згідно із законом;
 • здачі об'єкта нерухомості в оренду;
 • внесення майна до складу статутного капіталу підприємств;
 • оцінка нерухомості при даруванні;
 • оформлення договору застави для отримання кредиту;
 • для укладення договорів страхування;
 • для цілей бухгалтерського обліку;
 • визначення збитків або розміру відшкодування у випадках, встановлених законом;
 • при вирішенні майнових спорів;
 • ринкова оцінка майна або інші її форми (ліквідаційна, відновлювальна) з метою прийняття управлінських рішень;
 • реорганізації, банкрутства, ліквідації державних, комунальних підприємств і підприємств (господарських товариств) з державною часткою майна (часткою комунального майна);
 • визначення вартості внесків учасників та засновників господарського товариства, якщо до зазначеного товариства вноситься майно господарських товариств з державною часткою (часткою комунального майна), а також у разі виходу (виключення) учасника або засновника зі складу товариства;
 • в інших випадках за рішенням суду або у зв'язку з необхідністю захисту суспільних інтересів.

Замовити експертну оцінку майна у Львові

Звернувшись в нашу компанію, можна швидко і доступно отримати експертний висновок (звіт про незалежну оцінку). Наші співробітники - це кваліфіковані оцінювачі, які мають за плечима багатий досвід роботи. Рівень їхнього професіоналізму підтверджують відповідні дипломи та сертифікати.

Процес оцінювання базується на застосуванні оціночних підходів, аналітичних та економічних методик, які постійно удосконалюються. Це є гарантією грамотного результату в короткі терміни.

Залишайте заявку на сайті або телефонуйте на вказаний номер телефону. Фахівці дадуть безкоштовну консультацію, проконсультують з усіх питань і запропонують оптимальні у Вашому випадку послуги.