Оцінка землі у Вінниці

ЕКСПЕРТ ІН

Оціночна компанія

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 2 (Будинок профспілок)

Тел.: +38(067)232-20-22

Експертна грошова оцінка землі (земельних ділянок) у Вінниці і Вінницькій області є одним з напрямків діяльності компанії «Експерт ІН».  Основною метою оцінки землі, є визначення ринкової вартості. Отримана величина в подальшому може бути використана при здійсненні угод купівлі-продажу, при отриманні кредиту, при вступі в спадщину і. т. д. Для юридичних осіб оцінка землі може знадобиться для внеску в статутний капітал, постановки на баланс або списання.

З часом, вартість землі (земельної ділянки) змінюється, тому незалежна оцінка землі проводиться станом на конкретну дату.

Оцінка земельної ділянки виконується з урахуванням наступних факторів:

  1. Аналіз ринкової ситуації та поточної пропозиції з аналогічними об'єктами на ринку землі, визначення конкурентності ціни на земельну ділянку.
  2. Фактичне географічне розташування земельної власності, а також ландшафтна цінність місцевості.
  3. Рівень розвитку інфраструктури, наявність інженерних комунікацій поблизу або безпосередньо на території власності.
  4. Цільове призначення ділянки.
  5. Можливий рівень доходу у разі комерційного застосування земельної ділянки або нерухомості.

Звіт про оцінку ринкової вартості земельної ділянки

Результатом проведення експертної (незалежної) грошової оцінки землі є експертний висновок - Звіт про оцінку землі, який виконаний у повній відповідності з вимогами Закону України «Про оцінку майна», Урядовою Методикою експертної грошової оцінки земельних ділянок та Порядком проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, тому даний Звіт про оцінку є офіційним документом і має повну юридичну силу.

Для експертної оцінки фізичні особи повинні надати пакет певних документів:

  • копія паспорта власника ділянки;
  • копія індивідуального податкового номера;
  • копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку (державний акт, договір купівлі/продажу, рішення суду);
  • технічний паспорт на будинок (якщо він є).

Замовити експертну оцінку землі

Для проведення оцінки землі у Вінниці чи Вінницькій області необхідно звернутися до нас, проконсультуватися з даного питання і скористатися представленою послугою.

Якщо Ви хочете отримати більш детальну інформацію про дану процедуру, дізнатися її вартість, терміни проведення, а також уточнити інші нюанси — телефонуйте нам за номером +38 (067) 232-20-22 або скористайтеся формою зворотного зв'язку, яка розташована на сайті!

Контактна інформація:
Чому варто звернутися до нас

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Фахівці компанії "Експерт ІН" мають багаторічний досвід в галузі оцінки. Ми щороку проводимо кілька тисяч оцінок об'єктів нерухомого майна.

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Наші експерти дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання. Всі консультації, які будуть проведені в процесі оцінки земельної ділянки, надаватимуться безкоштовно.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Використання непрофесійного експертного висновку може створити для Вас проблеми в майбутньому. Замовлення даної послуги у нас надасть Вам гарантії, що Звіт про оцінку виготовлений у повній відповідності до чинного законодавства.

ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Ми працюємо над тим, щоб Ви могли отримувати від нас послугу високої якості, витрачаючи на це прийнятні кошти.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

"Експерт ІН" має структурні підрозділи у всіх* обласних центрах України, тому Ви можете розраховувати на нашу послугу  у своєму регіоні.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У пріоритетах нашої компанії піклуватися про охорону особистих даних Клієнтів. Ми укладаємо офіційний договір з умовою конфіденційності усієї отриманої для оцінки інформації.