Експертна оцінка гаража, паркінгу

ЕКСПЕРТ ІН

Оціночна компанія

Тел.: +38 (067) 232-20-22

Незалежна оцінка гаражних будівель та паркувальних машиномісць проводиться експертами з метою визначення ринкової вартості самої нерухомості та земельної ділянки, на якій вона розташована.

Оцінка гаража чи машиномісця залишається однією з найбільш затребуваних послуг. Особливо даний вид оцінки став актуальним в умовах браку місць для паркування, збільшення вартості паркування, і бажання власників мати власне місце для стоянки або зберігання автомобіля.

Зазначимо, що поняття гараж може відображати один із 3-ох різновидів даного об'єкта:

гараж металевий -  представляє собою жорстку сталеву конструкцію і встановлюється в основному в дворі житлового будинку або на спеціально відведеній території;

гараж капітальний - виготовляється з цегли та розташовується на території;

паркінг - місце на критому або відкритому паркінгу, який розташовується всередині багатоквартирного будинку або прилеглої території.

Особливості процедури оцінки гаража

Гараж є об'єктом нерухомості, тому для нього в цілому характерні такі ж самі методи оцінки, які використовуються і для оцінки такого об'єкта, як, наприклад, квартири. Для оцінки гаража використовується порівняльний підхід, тобто характеристики гаража порівнюються з показниками аналогічними об'єктами даної категорії.

Коли потрібна незалежна експертиза вартість гаражу, паркомісця:

  • купівля-продаж, спадщина, дарування;
  • передача до іпотеки;
  • розділ майна під час розірвання шлюбу;
  • здача в оренду;
  • страхування;
  • визначення суми збитків;
  • досудові та судові розгляди.

Процедура оцінки гаража включає в себе такі етапи:

 

  1. Огляд об'єкта і вивчення характеристик

Вивчаються характеристики гаража, що мають значення для оцінки і встановлення адекватної ринкової ціни на об'єкт. До таких характеристик відноситься розмір гаража; площа ділянки, на якому розташований гараж; місце розташування; наявність комунікацій — опалення, вода, електрика. На вартість також впливає наявність охорони.

 

  1. Визначення вартості на основі порівняльного методу

На даному етапі оцінювач проводить дослідження ринку і аналізує інформацію по вже укладених операціях. Кожен проданий об'єкт вивчається і порівнюється за характеристиками того об'єкта, оцінка якого проводиться. Після цього починається розрахунок вартості оцінюваного об'єкта.

 

  1. Складання звіту

На кінцевому етапі оцінювач складає звіт, в якому відображаються всі зібрані відомості про характеристики об'єкта, описується методологія оцінки і подаються дані про його ринкову вартість.

Термін дії звіту та вартість оцінки

Термін дії звіту – 6 місяців. Термін надання послуг нашими фахівцями складає від одного робочого дня. Ціна залежить насамперед від мети оцінки. Відповідно, за результатами оцінки застави, спадщини, купівлі-продажу складаються різні звіти.

 

Замовити оцінку гаража

Фахівці оціночної компанії «Експерт ІН» зроблять експертну оцінку гаражів, визначать ринкову вартість, нададуть детальний обґрунтований звіт про оцінку об'єкта.

Бажаєте уточнити вартість послуги, маєте інші питання? Телефонуйте за контактним номером +38 (067) 232-20-22 або залишайте заявку на нашому сайті.