земельний кадастр

Витяг щодо нормативної грошової оцінки землі відтепер можна отримати в електронній формі

Оприлюднено

Кабінет Міністрів України змінив деякі нормативно-правові документи у сфері земельних відносин, що передбачає вдосконалення її правового регулювання. Так планується запровадити новий понятійний апарат (в тому числі ввести термін «кваліфікований електронний підпис»), що передбачений Законом «Про електронні довірчі послуги».

Змінений і Порядок ведення Державного земельного кадастру в частині здійснення процедур внесення даних та змін до них, користування цими даними.

Також постанова дає можливість отримати витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки в електронному вигляді. Щоб одержати цей документ фізичній та/або юридичній особі необхідно надіслати заяву в електронній формі. На підставі цієї форми Державний геологічний кадастр надає належний витяг або обгрунтовано відмовляє у наданні. Це все Держгеокадастр проводить технічними засобами зв’язку в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису. На вимогу заявника витяг надається і в паперовому вигляді.

Дані нововведення повинні спростити процедуру надання та зменшити тривалість одержання даної адмінпослуги для фізичних і юридичних осіб.

Коментарі

  Підписатися  
Повідомити