Оцінка майна

Види оцінки майна

Результатом проведення оцінки майна будь-якого виду є звіт про оцінку. Українське законодавство чітко визначає вимоги до оформлення цього документа. Це стосується не лише самого звіту, але й вимог до оформлення сторінок, де розміщується інформація про вартість майна. Однією з цих вимог є неодмінність зазначення у звіті мети оцінки, оскільки відповідно до Закону, оцінка має право використовуватись тільки з тією метою, з якою вона була проведена. Тобто оцінку, яку зроблено для продажу нерухомого майна, не можна використовувати для пред’явлення у суді. При цьому для різних видів майна типові цілі оцінки суттєво відрізняють. Наприклад, для нерухомості найбільш поширеними цілями є проведення операцій купівлі-продажу, дарування, міни, успадкування, оренди, приватизації та страхування майна. А оцінку обладнання частіше замовляють для цілей податкового та бухгалтерського обліку.

За роки роботи на ринку, ми здобули репутацію професійного та надійного партнера, про що свідчать відгуки численних клієнтів компанії.  Наші фахівці – досвідчені експерти-оцінювачі та судові експерти, готові запропонувати Вам комплексні рішення з питань проведення оцінки майна та майнових прав для будь-яких цілей.

Ми виконуємо роботу будь-якого рівня складності: від звичайного Звіту про оцінку «для нотаріуса» до складної судової будівельно-технічної експертизи.